| anonim_4396 a întrebat:

De ce cind raspund la intrebari pe TPU, raspunsurile nu se adauga, si imi cere sa confirm emailul?

Răspuns Câştigător
| Dennys1521 a răspuns:

Pentru ca ai contul facut de curand
si trebuie sa intri in emailu cu care ai facut cont
si sa dai confirmare cont
ca cei de la TPU, sa fie sigur ca emailu tau, si ca nu te-ai folosit de emailu alcuiva sa faci contul
succes!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că eşti un utilizator nou.
Trebuie să-ţi confirmi adresa de mail. Caută în Inbox şi în Spam un mesaj de la Echipa TPU, dă clic acolo unde ţi se cere şi în câteva ore vei putea să răspunzi liniştit/ă.
Succes!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

| ioanaCUTU a răspuns:

Ca sa se asigure ca nu ai loat contul de la o prietena o fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa, si...ce astepti? Intra la Editare Profil-->Confirma adresa e-mail.