| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot intra pe nfs la login acolo unde bagi BOOST. Imi da There is a problem with your account. Please contact Customer Services for further information.
Va rog ajutati-ma ca am cont destul de mare si vreau sa-mi cumpar BOOST.

2 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

E o probleca cu server-ul.probabil se lucreaza la el.Incearca sa revii mai tarziu.Si vezi ca daca folosesti hackuri o sa te banezi.
Revino la contul tau si o sa vezi ca merge.Si ai grija de id si parola
Succes

| SPYRYT a răspuns (pentru TheFACKYouTub):

Mesri mult dar, am un frate si el poate intra si de mult imi arata chestia asta