| didu_5680 a întrebat:

De ce nu pot trimite invitatii Barn Buddy pe hi5? De fiecare data cand incerc imi apare un cadran in care scrie "Invitatia a esuat >- Invitațiile nu au fost trimise datorită limitei Hi5.Mai încearcă și mâine." cryingcrying Ce sa fac sa pot trimite invitatii? va rog ajutati-ma daca stitiwinking [fundita!]

7 răspunsuri:
| Elly007 a răspuns:

Poate nu merge pentru ca ai prea multi prieteni acolo in patratelele alea :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici la mine nu merge si nu am multi prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este acolo sus in dreapta, de deasupra de joc, un dreptunghi galben unde scrie INVITA UN PRIETEN! Si de acolo poti invita cati prieteni vrei!
Bafta!:* happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar o data pe zi poti da invitatii pe hi5. Mai e o varianta, cand va apare ca invitatia a esuat copiati link-ul si dati mas cu el pe messenger.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti trimite doar 1 pe rand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.hi5.com/......pCanvas.do