| asdD a întrebat:

De ce sa transformat google image asa?
adica arata mai bine mai frumos dar de ce?
Folosesc Google Chrome
si de ierisa schimbat

6 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Si la mine s-a schimbat, dar imi placea mai mult inainte. Acum parca e cam ciudat pana o sa ma obisnuiesc cu el. straight face

| ELD a răspuns:

Mie imi placelove struck si eu tot google chrome folosesc. dar la mine e schimbat cam de o saptamanalaughing, poate asa e si la tine, dar nu ai observathappy. De ce? laughingAsta nu mai stiu. Pa Pa!

| asdD explică:

Da nici mie nu-mi place happy

| AndreiD a răspuns:

Eu am firefox si tot asa imi face. poate au facut modificari...preferam vechiul google image.asta e cam incomod...

| BlueDreams a răspuns:

Eu folosesc Firefox si s-a schimbat si la mine. Oricum, parca e mai interesantwinking

| deuxx a răspuns:

Oh, si eu folosesc Google Chrome, dar de abia acum am vazut. big grin
Hm, preferam sa ramana cum era inainte, dar asta e.