| Liniuta_3048 a întrebat:

De ce nu se mai gasesc prietene bune? Vreau si eu una dar nu prea dau de persoanele potrivite.sad

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cum sa nu se gaseasca. Se gasesc, dar nu se cauta si nu se studiaza indeajuns de mult. Oricum, adevaratii prieteni pe care te poti bizui oricand sunt acasa.

| alina_iulia a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare si sa nu ai incredere in orcine
eu am crezut ca am multe prietene bune dar ma inselam amarnic
cauta si vei gasi dar nu acorda incredere deplina oricui cai pe urma s-ar putea sa regreti happy
bafta!

| SweetCherry a răspuns:

Sa stii ca prieteni adevarati nu exista.Mai bine vorbesti cu pe mess cu persoane pe care nu le cunosti decat cu ''falsi''.
Sa nu ai incredere in oricine. Daca ai un prieten bun mai intai sa-l testezi iar apoi o sa vezi ce fel de persoana este.

| AnMa a răspuns:

Stiu cum e...

| AnMa a răspuns:

Mymii scuze ca iti spun aici dar cu intrebarea cu sims ai zis ca ai sims 3 original ideea e ca eu nu il am original dar imi trebuie urgent codul acela ca sa iti faci cont... daca ai putea sa mi-l dai si mie te rog merci