| ЪNª a întrebat:

De ce prietenii tai te tradeaza?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Lumea e cu 2 fete stii vorba. Sa nu ai incredere in nimeni doar in parinti, ei mint mai frumos dar in cazuri grave si la nevoie ajuta si cu viata lor.

9 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Prietenii mei nu mă trădează. happy
Cei ce te trădează pe tine, păi, nu-ţi sunt prieteni.

| Neimportant a răspuns:

Pentru ca sunt pe interes'.

| Ballet a răspuns:

Buna :] ♥
Pentru ca nu au fost niciodata prietenii tai ^^"
Au fost falsi. Alege`ti mai bine prietenii. Se intampla tuturor...

| maryy a răspuns:

Offf m-am saturat sa aud despre 'prieteni tradatori', eu te rog sa nu-i mai numesti asa ca nu merita acest nume 'prieten'.In ziua de azi gasesti foarte greu o persoana care sa-ti fie alaturi si fara interese!

| alexutza1183 a răspuns:

Pt ca in ziua de azi rar gasesti persoane care sunt sincere si poti avea incredere in ele.Toti sunt prieteni,dar pana la urma toti te lasa.
Un prieten adevarat este acela care tunci cand tu esti suparat/a te suna inainte sa ii spui ceva si te intreaba ce s-a intamplat,chiar daca nu ati vorbit toata ziua, est acela care simte ca se intampla ceva cu tine.
Rar se gasesc astfel de prieteni, iar atunci cand gasesti trebuie sa ti foarte bine de ei.
Succes!

| rox13yy a răspuns:

Pentru ca sunt falsi si nu te merita

| Ccrysu a răspuns:

Hmmm prietenii mei? pai ma invidiaza pentru ceea ce sunt...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pic gresesti amore: cei care te tradeaza nu'ti sunt prieteni, sunt doar niste ocazionisti, oportunisti, profitori, lincusitori. adevaratii prieteni iti sunt prieteni chiar si atunci cand nu'i consideri prieteni. funda.

| Georgiana_4852 a răspuns:

Buna, prietenii te tradeza din cauza ca nu sunt adevarati.Prietenia adevarata si sincera presupune ca cineva sa ia parte la soarta celuilalt cu caldura in mod curat obiectiv si fara nici un interes.O prietenie adevarata trece de interesul material.O prietenie adevarata este un cerc un cerc in care cei doi prietenise ajuata in viata sa se rostogoleasca.Cind esti singut fara prieteni nu poti decit sa mergi ca barca pe uscat. De aici tragem si concluzii fara prieteni nu exista viata dar si prietenii trebuie foarte bine de ales.
Pa pa. :*