| madymadymadymady_4899 a întrebat:

De ce sasuke din Naruto il omoara pe Orochimaru?

Răspuns Câştigător
| krystal02 a răspuns:

Pentru ca Orochimaru vroia trupul lui Sasuke. Iar el nu putea permite asta din cauza dorintei lui. banuiesc ca sti care e. In tot acel timp Sasuke sa folosit de Orochimaru ca sa il antreneze si sa il faca mai puternic. Dar de asemenea omorandul el stia ca ii creste nivelul de putere absorbind puterea mentorului sau. Si Tadammm sasuke a omorat sarpele.

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Pentru că e mișto.

| Myuu a răspuns:

Sasuke s-a folosit de Orochimaru ca sa devina puternic, iar cand Sasuke si-a data seama ca nu mai are ce invata de la Orochimaru si ca nu vrea sa isi dea corpul lui l-a omorat.

| cryptobiologist a răspuns:

Sasuke il omoara pe Orochimaru pentru ca Orochimaru vroia sa ii,,fure" puterile lui Sasuke si sa il omoare dupu.El a realizat asta, si fiindca nu mai avea ce sa invete de la el, l-a omorat.

| RoseQueen a răspuns:

Pai Orocimaru ii voia trupul,iar cand Sasuke a realizat asta,dandu-si seama ca nu mai avea ce sa invete de la el,voila, l-a si omorat si i-a luat puterile, marindusi-le pe-ale lui.Simplu si precis, ce mai!