| G510 a întrebat:

Cei care se uita la naruto shipuden! Puteti sa imi spuneti numarul episodului : - in care naruto il omoara pe Pain
-in care Shikamaru se bate cu senseiul sau
- in care Jyraia este omorat
- in care Sasuke isi omoara fratele
- in care Sasuke il omoara pe Orochimaru

Daca mai stiti episoade faine cu batalii sau omoarata spuneti-mi-lewinking

Răspuns Câştigător
| AndreeaBt a răspuns:

Naruto il omoara pe pein : ep 169
jiraya moare : ep 133
sasuke isi omoara fratele : ep 138
sasuke omoara orochimaru : ep 114

2 răspunsuri:
| sasven a răspuns:

Ti-a zis Deutzz deja nr. episoadelor.EU ti-as putea sugera sa te uiti cand sasuke se lupta cu danza si apoi cu kakashi.Cand naruto se lupta parca cu al 3 raikage.Ti-as mai sugera sa citesti si manga ca e super tare a ajuns la razboi de destul de mult timp si o sa gasesti acolo mai multe lupte tari.BFT!

| G510 explică (pentru sasven):

Bine, bine dar daca nu-mi zici numarul episodelor atunci nu ma pot uita ca n-am rabdare sa caut printre toate episodele dar mersi oricum laughing

Întrebări recente