| anonim_4396 a întrebat:

De ce se intaresc sanii?

3 răspunsuri:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,sanii se intaresc atunci cand trebuie sa iti vina menstratia sau cand esti la menstruatiehappy.Cat despre relatiile sexuale,eu auzisem exact inversul a ceea ce ti s-a spus mai devreme,ca atunci cand intretii relatii sexuale,sanii se inmoaie, se lasa, ca sa intelegi, dar in fine, orice varianta este posibila.Pa-pa!

Răspuns utilizator avertizat
| Keyt a răspuns:

Daca ai avut relatii sexuale cu cineva....sau daca in curind trebuie sa ti se inceapa minstruatia