| Anonim2x a întrebat:

Cum imi intaresc si maresc sanii in mod natural?

Răspuns Câştigător
| tinka1 a răspuns:

Buna. Fa exercitii! Exercitiile cele mmai bune sunt cele cu greutati de 2-3 kg in fiecare mana si flotarile. Iata un link cu flotari : www.youtube.com/watch?v=nyd6ivn9ZpU. Eu fac pe zi la 100 flotari si sunt multumita. Sunt altii care fac si 300-400, dar pentru mine e perfect 100;) Succese :*

| мαrrýиєlα a răspuns (pentru tinka1):

O.o. flotari? eu debea daca pot da fac macar 1 dapoi 100 laughing

| Anonim2x explică (pentru мαrrýиєlα):

Eu nici una laughing))))))

| tinka1 a răspuns (pentru мαrrýиєlα):

Pai nu incepi deodata cu 100. Incepi cu 10 apoi 20 apoi 50 apoi 70 apoi 90 apoi 100. Si te mentii la 100 pana iti va fi usor sa faci atatea pe ziwinking

5 răspunsuri:
| FreakyChucky a răspuns:

Masaj pentru marirea sanilor.
Gasesti pe Google sfaturi si videouri.

| MariusGomoi a răspuns:

Oti sa iti masezi sanii cu tinctura de marar