| pinky_2290 a întrebat:

De ce simt baietii nevoia sa pipaie o fata care li se pare "buna"?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Pentru ca vor sa detina controlul. Din orgoliu vor sa aiba tot ce vor. De obicei pentru cei care iubesc o atingere este o emotie. Iti spun ca unul care iubeste simte mai multe cand pur si simplu tine mana partenerei decat cel care ii pune mana pe fund. Pentru cei care nu stiu decat sa atinga fundul si sanii este o obsesie si o dorinta de a-si exprima dorinta de posesie.

Chiar ascultam zilele acestea o melodie pe aceasta tema : http://www.youtube.com/watch?v=3l_6Laq8SqQ

Eu sunt genul de baiat care traieste o emotie puternica si daca poate tine mana unei fete intr-a lui. Eu sunt mai de moda veche.

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru ca unii baieti sunt "bolnavi " de "simtul proprietetii "( nu ma refer la cei indragostiti ).

| nobody_9468 a răspuns:

@nncmn:daca unei fete ii va displacea acele atingeri le va respinge sau unele mai mici va crede ca este normal si va tace.
Parerea mea este ca vrea sa ne simta(pe noi, fetele), cu toate ca ne tine si de mana, le place lor sa puna mana pe ce nu au eihee hee
Tie nu ti s-a intamplat sa pui mana pe fundul iubitului?big grin(mie dahee hee )

Bafta.

| pinky_2290 explică:

Eu nu ma refeream la cupluri.ma refeream la un baiat oarecare cu o fata oarecare, eventual amici

| costymaximus a răspuns:

Sa vada daca e naturala(de la mama natura asa)sau "upgradata" ca sa folosesc un termen din IT.

| masly a răspuns:

De prosti! ca numa atat stiu sa faca sa puna mana fara sa stie daca i dai voie sau nu. urrrraaasssk genu asta de baieti>X

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Şi fetelor nu le place (bineînţeles dacă au sentimente pozitive faţă de respectivul)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu ?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai inteleg ca asta vreti voi uni baieti... dar fetele? la ele nu va ganditi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa st baieti mai nesimtiti in general bine aici nu ma refer la baieti care chiar iubesc dar alti stau cu tine asa sa zic si ei ca au iubita