| mee_4833 a întrebat:

De ce pipaie baietii fetele? laughing Uneori am impresia ca exagereaza.

5 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Pentru ca au hormoni pe care nu ii pot stapanihappy.

| Dav7id a răspuns:

Pentru ca lor nu li se pare destul de exacerbat(exagerat) si asta pentru ca lor le trec in stomacel purici,nu fluturi,cand stau cu o fata foarte la "indemana"(pe care simt nevoia s-o pipaie).Si decat sa se duca fata la salon de masaj, faca drum, sa o doara picioarele.mai bine face el(foarte economic baiatul).Tu ce zici? am exagerat in ce-am zis? laughing

| Doo a răspuns:

Unii pentru a se da mari, unii asa flirteaza altii au prea multi hormoni.Majoritatea sunt din prima categorie

| BiiaSomerhalder a răspuns:

laughing) Nu stiu. si pe mine ma pipaie toti, da le dau 2 suturi in mostenitori.

| tiberiu31 a răspuns:

Needucatitongue sincer eu pana acum n-am atins vreo fata pe...***