| Madoredetpu a întrebat:

De ce stau băieţii mereu crăciţi straight face?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa ne simtim bine, in loc sa intindem picioarele le lasam cracite.

| ladyMillion a răspuns:

Heyhappypentru ca asa le place lor,stand astfel au impresia ca dau un aer mai smecherlaughingsi, dupa parerea mea, asta e comoditatea specifica baietilorthinking nu ai ce sa le facihappydar nu e mai bine sa stea asa craciti decat picior peste picior:devil))ca am vazut si din astialaughingcazuri mai speciale

| Reek54 a răspuns:

rolling on the floor Ce raspunsuri, depinde. fiecare sta cum ii pica mai bine, nu toti stam "craciti" laughing.

| georgiana999 a răspuns:

Stau craciti ca sa nu isi striveasca*** ca na e punctul lor sensibil FUNDA?

| NANANAHehh a răspuns:

Se cred provocatori

| Unguru94 a răspuns:

Sa nu ne transpire putulica