| anixxzyc a întrebat:

De ce sunt mai multi barbati ginecologi decat femei?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca le place munca de ginecolog si pasaricile femeilor!
De ce crezi tu, ca si-ai alege cineva o profesie atat de "speciala", daca nu i-ar place ceea ce vede si atinge?
Femeile sunt mai sclifosite si chiar mai rautacioase, cand este vorba sa se atinga una pe alta, pe pasarica.
Dar asta este doar pentru lumea moderna, fiindca sunt tari cu religii stricte unde femeile pot fii consultate numai de medici femei, iar barbati numai de medici barbati.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Fiindcă le place să își bage "nasul" unde nu le fierbe oala laughing

| Gabriela19loredana77 a răspuns:

Fiindcă le place frolicica dacă știi la ce bat apropo, Alt motiv care ar fi?

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Oare de ce?