| JustLauren a întrebat:

De ce cei mai multi ginecologi sunt barbati?:Slaughing

14 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Pai.isi dedica mai mult viata.sa ajute femeia.si isi da mai mult interesulwinkingdecat o femeie

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna! Cica ei sunt mai buni in domeniu... sincer nu stiu motivul adevarat tonguetongue big grinbig grinbig grin fundita?

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce intrebare pui si tu acum..pentru ca le place viata laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ShiNee a răspuns:

Presupun ca femeile sunt mai rusinoase...thinking adica imi inchipui ca e scarbos tu ca femeie sa atingi organul altei femei.:-&

| ady1o a răspuns:

Cea mai tare meserie :X:X:X

| Anna_3775 a răspuns:

Pentru ca le place ce vad! laughing

| IuliAnnA_6074 a răspuns:

Le place probabil meseria.

| Mihai_1499 a răspuns:

Pentru ca pentru un barbat e una dintre cele mai placute meseri laughinglaughinglaughing

| Ellimist a răspuns:

Pentru ca sunt mai destepti si le place aceasta meserie. Si oricum se duc mai multe femei decat barabti!

| Ketch a răspuns:

Pt. ca barbatii au un fel de a spune si a gandi si trebuie sa fii experimentat sau din alt motiv nu vor femeile 85% din femei sunt profe in judet sau doctorite funda? big grin

| Gabriela_5253 a răspuns:

Ca in fiecare zi cand ajung acasa sa spuna "Ce zi grozava am avut!".
Deh`, isi iubesc meseria!

| Mawrytzyo a răspuns:

Ca le place de aia rolling on the floor
nu stiu
de fapt asta e singuru motiv care imi vine in minte
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca la asta se pricep cel mai bine. Atunci cand meseria este si o placere totuuuul mergeeee struna`!laughing