| IesiAfaraAtingeIarbaGasesteTiUnScopInViataDrmm a întrebat:

De ce te amenință unii că te baneaza de pe site de parcă nu poți să-ți faci in 2 minute alt cont?

35 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

N-ai ore pe la facultate maine? Nu stiu, poate te deranjez...ar trebui sa dormi.

| IesiAfaraAtingeIarbaGasesteTiUnScopInViataDrmm explică (pentru Drimmero):

Cred că dormi cu capul pe tastaturarolling on the floor
Ai ajuns la fundul sacului cu replici colecționate in școală generală?

| GusticelMititel a răspuns:

Pentru ca ei cred ca ii pasa cuiva de monedele si punctele pe care le-ai pierde odata cu contul

| GusticelMititel a răspuns:

Vad ca unii de pe aici sunt ceva gen "fa ce zice popa nu ce face popa".

| 400001365 a răspuns:

De ai drc si de ambitiosi