| TheWalker11 a întrebat:

De ce ti-e teama cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| doreal a răspuns:

Mi-e teama sa nu dezamagesc pe cineva sau sa supar pe cineva. Mereu m-am simtit oribil daca un om era suparat si plangea din cauza mea.

13 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

De viitor

| HighByTheBeach a răspuns:

Mi-e teama ca uneori o sa pierd tot si o sa raman singura ca telina, si nimanui nu ii va pasa de mine. Chestia e ca am mereu nevoie de atentie...

| neutrino a răspuns:

Sa nu-mi fac de rusine familia.

| OldSoul a răspuns:

Ca nu o sa mor vreo-data, desi stiu ca e imposibil.

| AirănMeidăn a răspuns:

sa pierd o persoana, da
e naspa

| PedoBarbie a răspuns:

Să pice netul.

| LePotato a răspuns:

Lipsa de control asupra unor situatii, lucruri etc. (nu-s obsedat de "control", dar urasc cand vreau "sa fac ceva" si nu pot deoarece nu tine/numai tine de mine)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie ceva grav si eu sa nu pot ajuta.
Sau sa pierd anumite persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De mine...

| AnniaAKN a răspuns:

Mi-e teamă să nu pierd pe cineva drag din familia mea.
Mi-e teamă de schimbare, că nu o să am control asupra lucrurilor, mi-aș dori să rămână totul așa cum este acuma.

Răspuns utilizator avertizat
| AllBeOne a răspuns:

De cartofi, cartofii sunt naspa 80$$ (BOSS)

| Mirunaionela98 a răspuns:

De teze