| ConstiintaTa a întrebat:

De ce anume va este cel mai mult teama?

5 răspunsuri:
| niku93 a răspuns:

Imi e teama sa nu pierd ceva(ex un picior sau simtul vazului) sau sa ma imbolnavesc de ceva(gen cancer sau sida).mai bine mor repede decat sa ma chinuiesc pentru restul vietii.

| starcicky a răspuns:

Ca sa mor inainte sa ma casatoresc si sa am copii sau ca o sa raman repetenta,nu o sa trec bacul,voi fi trimisa in exil intr-o tara supra avansata cu tehnologie,ca o sa-mi moara familia,cainele meu va fi calcat de masina,cele sapte pisici ale mele vor cadea intr-o fantana plina cu cadavre, ca o sa-mi arda cineva toate hainele, ca ma voi sinucide cand sunt somnambula etc.Papa!

| minhoshinee a răspuns:

Hmmm...au mereu am avut o problema cu matematica. in ginmaziu am avut un profesor oribil care ma speria si spuneam tatal nostru la fiecare ora. de aceea am dat la bilingv, unde nu fac decat doua ore de mate si ma simt ca in rai, mai ales ca stiu engleza.

| Anonymous485 a răspuns:

Mie imi este frica doar de Dumnezeu, in rest, de nimeni happy

| Adrick a răspuns:

De impotenta! happy