| Kateee a întrebat:

De ce toata lumea crede ca Justina B. este gay? Eu nu sunt fana JB dar sincer cred ca nu e gay. Voi ce parere avezti?

7 răspunsuri:
| Liviu4you a răspuns:

"Justina"? laughing
Nici eu nu cred ca e gay si nu sunt vreun fan de-al lui...am impresia ca oamenii cred asta deoarece are vocea subtire..alt motiv nu cred sa aiba cineva

| ShadowGhost a răspuns:

Nici eu nu il cred, si toata lumea imi sare in cap ca de ce ascult JB

| xoxolavxoxo a răspuns:

Pentru ca sunt invidiosi pe el sau ca sa se dea mari.Nu este gay, daca era gay nu era impreuna cu Selena Gomez.
Ps: Il cheama Justin Bieber nu Justinalaughing

| Taiby a răspuns:

My opinion : his Fake and Gay...

| Kateee explică (pentru Taiby):

Asa e laughing) imi pare rau e "Justin" laughing

| WarGaming a răspuns:

E gay sutansuta :p

| Ellzişor a răspuns:

Lumea spune ca e gay pentru ca ei nu au banii pe care el ii are. Nu sunt fan (deloc) dar poate e bi thinking Ca au spus unii ca "daca era gay nu era cu Selena". Nu stiu ce sa zic, daca stam sa ne gandim bine. de unde sa stim noi ce preferinte se. xuale are "Justina"?,,