| alexalx1234 a întrebat:

De ce toate fetele au iPhone? Le vad cum se lauda cu ele pe retelele sociale si in viata reala. Ce e asa misto la un telefon care costa cat vreo 3 salarii minime pe economie?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate le place lauda ca au bani desi permit marca americana

| kb9 a răspuns (pentru mgtow):

Exista si rate pe 30 de ani, prietene, nu trebuie sa ai toti banii o data.

| mgtow a răspuns (pentru kb9):

30 ani rate o sa murim pana atunci...

| kb9 a răspuns (pentru mgtow):

Mda...iei telefonul in prima zi si esti in sicriu pana la ultima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fix aia, ca, costa 3 salarii minime pe economie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor să se dea mari cu faptul că au în posesie un telefon așa de scump.
Vor să arate opulență, că îți permit un asemenea telefon.

| kb9 a răspuns:

Cand nu te poti lauda cu banii ca esti incapabil/a mintal si persoanele de sex-opus nu se mai uita la blugii tai mulati ca o virgina la ****, atunci exista iPhone si alte lucruri scumpe cu care sa te lauzi ca sa 'dobandesti' prieteni.