| 1234_7271 a întrebat:

De ce transpir mai mult la mina dreapta decit la stinga? chiar si cind nu depun efort?

Răspuns Câştigător
| delix a răspuns:

Este normal sa transpiri, sa elimini apa din organnism este un lucru bun! atat timp cat nu emana un miros deranjant! fiecare organism este unic in felul sau! deci nu ai nici o problema dar ai grija de aspectul tau si foloseste un deodorant bun

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai ceva nu e in regula... poate ai mai multa apa in partea dreapta a organismului thinking
du-te la un consult cat mai repede! succes!