| tauruss a întrebat:

De ce trebuie sa invatam?
funda!

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Ca să nu murim proşti.

| Lucinca a răspuns:

De prosti

| pryncesSs a răspuns:

Ca sa fii desteapta / destept happy.

| ellalove a răspuns:

Pentru ca o sa ai nevoie de scoala in viata pe viitorul tau sa iti gasesti un loc de munca mai bun in tara asta jalnica:-J si inveti pentru tine.pentru cultura ta.sa stii sa te exprimi in viata si sa-i poti ajuta pe copii tai cand vor fi si ei la scoala.Chiar daca nu vrem si ne este greu trebuie sa invatam.Pentru noi!

| sweetkiss4u4ever a răspuns:

Intreaba-l pe tzapari si ai sa vezi ce discurs iti tinerolling on the floor

| Byonce99 a răspuns:

Pai trebuie sa invatam ca sa ajungem macar un profesor sau sa avem o meserie si sa iei un salariu cand vei fi mare trebuie sati intretii familia, o sa ceri bani de la maicata si taicat-o! NU! cand vom fii maturi trebuie sa invatam sper binele nostru^^. Bafta!

| BubulICciS a răspuns:

Păi trebuie să înveţi că în viaţă o să-ţi folosească învaţă

şi o să îţi dai seamă că e atât de UŞOR!

| icemary a răspuns:

Trebuie sa invatam pentru a ne construi un viitor mai bun si pentru a ne descurca in viata. daca nu inveti o sa fi toata viata condamnat la mediocritate si niciodata nu vei avea idealuri intr-adevar inalte.p.s.:total de acord si cu celelalte raspunsuribig grin