| anonim_4396 a întrebat:

DE CE TRUPA RBD SE DESTRAMA?

6 răspunsuri:
| Ys a răspuns:

Din cate am auzit trupa s-a destramat k nu se mai inteleg si vor fiecare sa mearga pe durumul lui...

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Intr-o formatie sunt diferite interese(bani, faima...etc...)si cei de la RBD e clar ca nu se mai inteleg, fiecare din ei isi doreste proprii fani, un renume pe piata muzicala si au ales sa-si continue carierele SOLO.

| Ioonela a răspuns:

Cred ca din cauza unilor fani. nu stiu.

| Liana [] a răspuns:

Motivul ar fi că retragerea e mai bună în plină glorie, decât mai târziu, când fanii nu s-ar mai înghesui ca acum la concertele lor, iar telenovelele nu ar mai avea audienţe record. O parte a presei spun ca este o strategie de marketing.

| nicoleta_7357 a răspuns:

Probabil sunt toti implicati in alte proecte individuale, si fiecare doreste ceva mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice inceput are si un sfarsit. Vin altii din urma.