| FericituIndragostit a întrebat:

De ce uni is prieteni cu tine doar cat faci un sport si dupa aia cand numai faci nici nu te mai baga in sema?
laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei nu-ţi sunt prieteni, sunt doar simple cunoştinţe sau doar nişte "parteneri" de sport. Înţelegi greşit termenul de prieten. Nu trebuie să ai încredere în toţi şi să crezi că toţi îţi sunt prieteni. Sunt foarte mulţi oameni cu care doar te intersectezi pe drumul tău. Şi atât.

2 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Pentru ca vor sa se dea mari cu tine, si cand numai practici nimic nici nu te baga in seama pentru ca numai au ce discuta, sau cred ca numai esti bun de nimic.In asemenea momente iti cunosti adevaratii prieteniwinking

| FericituIndragostit explică:

Deci am vazut cum sunt anumiti oameni cu ocazia asta mersi Marina nu am perceput bine anumiti oameni. (si alti se doar foloseau de mine laughing )