| DannielZMF a întrebat:

De ce va este frica? Ce va sperie? De ce v-ati speriat?

Răspuns Câştigător
| Yumitsu a răspuns:

Mi sa facut intr-o seara frica de pisica vecinei care a intrat in casa. Era intuneric si ea e alba-albarolling on the floor

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Mi-e frică de ce va urma. Mă sperie viaţa grea. M-am speriat de pisica mea. Ţi-am făcut poezie.

| asdgfhresry a răspuns:

Mi'e frica atunci cand spun ceva, sa nu gresesc. Am eu talentul asta de a vorbi cu dublu inteles laughing Mi-e frica sa umblu noaptea pe strazi, mi'e frica sa nu mor in timp ce dorm. Ma sperie faptul ca uneori gresesc atat de mult, ca ma mir cum de toti ma iartahappy
Nu mi-e frica de gandaci, ma scabersc gandacii whistling
Chestii de-astea stupide chatterbox

| juno a răspuns:

Mi-e frica de esec.
Urasc serpii!
Ma sperie berbecii si curcanii. Au "darul" de-a se lua dupa oameni :-s

| simovacariu a răspuns:

Pai sunt claustrofobica...si cand am jucat ascunsa m-am bagat intr-un dulap si nu am mai putu iesi, s-a blocat, si am incaput sa fac urat sa ma agit si sa disper. A fost foarte urat. A... mi-e frica de paianjeni si alte insecte si de intuneric.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

imi e frica de paianjeni si tot felul de gandaci. ma sperie spiritele si tot ce e legat de asta. M-am speriat de intuneric.