| Yasmin875 a întrebat:

Vouă de ce va este frică? Ce va sperie cel mai tare?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

De faptul ca persoanele dragi sa nu ma dezamageasca, si nu ultimul rand de m,,o,, a,, r,, t,, e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

"De faptul ca persoanele dragi sa nu ma dezamageasca" E ceva la care trebuie sa te astepti mereu.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

De multe ori aparentele inseala,+ de asta speranta moare ultima mereu, nu ma grabesc sa dau pronosticuri.

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De mine.

| Speed99 a răspuns:

Tu.

| Yasmin875 explică (pentru Speed99):

Sincer,chiar mă așteptam la răspunsul ăsta.Dar de ce ți-e frică de mine?sad Ce ți-am făcut eu ție?

| Speed99 a răspuns (pentru Yasmin875):

Esti tu ciudata, de fel.

| Yasmin875 explică (pentru Speed99):

Ma simt de parcă mi-ai spus ca-s retardată mintal.crying

| Speed99 a răspuns (pentru Yasmin875):

Faptul ca mi-ai interpretat comentariul asa, spune deja multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua de maine.
Trebuie sa merg la o nunta si nu am bani de dar.sad

| OldSoul a răspuns (pentru anonim_4396):

Fura mireasa, ceri recompensa in €, pe care mai departe o oferi ca dar de nuntawinking

| AndreiWeisz a răspuns (pentru anonim_4396):

I feel your pain sad Si cand am mai si ajuns la nunta aia, trebuia sa te treci pe lista cu plicul si cati bani ai pus...A fost asa de penibil laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o sa descopar asta o sa te anunt si pe tine.

| Yasmin875 explică (pentru anonim_4396):

Nici măcar de moarte nu ți-e frică?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Yasmin875):

M/am impacat cu ideea de mic copil. Aveam si motive pe atunci fata de acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melcii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi e frica de oamenii pe care ii cheama Nicu, sunt dubiosi rau. straight face

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Inaltime, serpi, moarte, gaini, mediocritate.

| Viitorulapropiat a răspuns:

Păianjenii si esecurile

| criss8585 a răspuns:

Furtunile puternice.

| Yasmin875 explică (pentru criss8585):

Mie îmi plac la nebunie.laughingDe abia aștept să vină o ploaie de aia care să dureze 2-3 zile.Imi place să mă plimb prin ploaie, e romantic, măi.

| criss8585 a răspuns (pentru Yasmin875):

Şi mie îmi place să mă plimb prin ploaie, dar o ploaie fără tunete şi fulgere puternice. Nu mai e mult şi vin ploile de toamnă. Seara e cel mai frumos, crede-mă. happy

| Andrei1859 a răspuns:

De moarte