| giulia_8691 a întrebat:

De ce va place manichiura frantuzeasca? cateva idei?

5 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Manichiura franțuzească este simplă și frumoasă, dar nu i se potrivește oricui.
http://weheartit.com/search?utf8=%E2%9C%93&ac=0&query=tutorial+nail&commit=

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, depinde de persoana, de experienţa care o are şi pe lângă asta nu toate ţarile au acelaşi stil.
O seară bună!

| BlackEyedGirl a răspuns:

Imi place pentru ca este draguta, nu are modele si culori stridente, este eleganta si se potriveste la orice tinuta.

| Claudys a răspuns:

Pentru ca e eleganta si face sa para unghiile mai mari happy