| Farcas a întrebat:

De cele mai multe ori, cand suntem singuri, eu si cu iubitul meu ne jucam ca si copii mici.se prosteste cu mine, ma gadila etc, intr-un cuvant ma face fericita:X Iam spus asta prietenei mele cele mai bune si ea mi-a zis ca un astfel de baiat nu merita sa stau cu el, ca ea prea copilaros, si ca face toate doar sa ma faca sa ma plictisesc mai repede de el si ca nu asa imi demonstreaza el mie ca ma iubeste, ca daca ma asteapta pana ma simt pregatita sa fac sex cu el, e prost si tot chestii de genu`. Mie nu mi se pare ca e asa, chiar imi place cand se joaca asa cu mine si nu vad nimic rau in asta, mai ales ca nu face asta in public.cred ca mai copilaroasa e ea din moment ce spune astfel de lucruri. mi se pare mie sau prietenei mele ii este cam ciuda, si vrea sa ne faca sa ne despartim? Voi ce ziceti? Mie asa mi se pare...

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu cred ca conteaza[scuzati cacofonia :d] parerea ei...cred ca este putin rautacioasa...nu te desparti de el daca tie iti placewinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa o lasi pe prietena ta sa sp ce vrea.happyCe treaba are ea cu voi 2?big grin Nu o mai baga in seama. Mie imi plac baietii care sunt mai jucausi si nu vad nimic rau in faptul ca iubitul tau face lucruri din astea happyOri ea il place, ori asa e firea ei, mai rautacioasa.
Oricum nu conteaza asta. Daca voi va iubiti nu conteaza parerea celorlalti.winking
Ai grija de tine si continua sa fi cu iubitul tau.Nu merita sa te certi cu el, numai pentru ca prietena ta nu e de acord cu felul lui de a fiwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Daca tie iti place comportamentul baiatului si te simti bine cu el, nu tine cont de "sfatul prietenei " tale, probabil ii este ciuda ca baiatul te respecta.

| JustMeFlory a răspuns:

Cred ca domnisoara vrea sa'si bage coada unde nu trebuie! Si eu sunt exact la fel cu prietenul meu...chestia e ca ne prostim aman2.Asa ne aratam noi afectiunea! Pe mine de obicei ma gadila pana imi dau lacrimile de ras, sau ma musca(in joaca)Imi place cand face asa:X...asa ca tu stai linistita cu iubitul tau si indeparteaza'te de presupusa prietenahappy

Shin
| Shin a răspuns:

Ce conteaza ce spune ea atat timp cat tie iti place? Tocmai d-aia esti tu cu el si nu ea... Pentru ca voi sunteti compatibili iar ei nu... Traieste-ti viata atat timp cat iti place si nu te mai lua dupa toate invidioaselewinking
Shin

| Dorinel a răspuns:

Nu te mai luat dupa gurile rele, din moment ce te simti bine cu el...numai asculta ce spun alti... fa cum crezi tu nu cum cred alti

| Farcas explică:

@JustMeFlory Asa face si el cu minelaughing Ma gadila, ma musca pana imi lasa urme si apoi ma pupa acolo,, sa treaca,, apoi imi da un pusy pe orbraz:X blushing De asta ziceam si eu ca nu mi se pare nimic rau in astastraight face Oricum multumesc de raspunsuri, cred ca am sa termin relatia cu ea.

| want2bMajestic a răspuns:

Stai putin...conteaza ceea c zice o prietena d a ta sau c simte baiatul pentru u?

| pepe a răspuns:

Poate ca prietena ta este ea insasi interesata de prietenul tau si vrea sa te desparti de el ca sa incerce sa il abordeze mai direct.
Nu vad nimic rau in ceea ce face-ti voi, daca el vrea sa astepte pana esti pregatita, tu esti cea care are de castigat.
Poate prietena te este genul care se "arunca" de la prima intalnire. Mai bine cauta-ti alta prietena.

| ellene a răspuns:

Stai linistita. Tu vezi-ti de relatia ta si mai lasa"prieteniile" astea pentru ca pana la urma cea mai buna prietena a ta o sa iti intoarca spatele. Asa se intampla in majoritatea prieteniilor...de asta este si vorba aia "apara-ma Doamne de prieteni ca de dusmani am eu grija"

Răspuns utilizator avertizat
| diavolitza a răspuns:

Mey deci toti avem un alt punct de vedere. O respect pentru ca a preferat sati spuna ce crede si nu cred ca a mintit doar sa-ti fure prietenul. Si tranzmitei din partea mea "ce-i rau daca esti copilaros?" nu va mai ganditi la nimicuri de astea ca nu conteaza. sunteti prietene si asta conteaza mai mult decat o mie de baieti (*spune-i si ei asta). vorbeste deschis cu ea. nu trebuie sa judecam poate are motivele ei.

| Allexaaaandra a răspuns:

Ma stii ceva? thinking
E prietenul tau nu al ei.batting eyelashes Iar faptul ca sunteti prietene cele mai bune tongue nu va obliga sa aveti caracterele trase la indigo. Cu atat mai putin preferintele.hee hee
Capishi?blushing

Bye smug

| FearNoEvil a răspuns:

Daca te face fericita ce mai conteaza ce crede "prietena" ta? Si pana la urma de unde stie ea ce vrea el? Poate ca asta-i modul lui de a-si manifesta afectiunea.

| jane_5414 a răspuns:

Nu asculta de nimeni. Fa ce iti dicteaza inima. Probabil e rautacioasa si cum spuneai tu ii e ciuda.Nu lasa pe nimeni sa intervina in relatia voastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena ta este invidioasa. tu continua sa te joci cu el, insa la fel de bine povesteste-i si prietenei tale, si cat mai ''inflorit''. sunt sigur ca dupa un timp te vei certa cu ea.si asta din cauza invidiei pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci daca nu vrei sa ai surprize mai incolo selecteazati foarte bine prietenii. Mi se pare o prostie totala ce zice prietena ta pentru ca daca tu asa te simti fericita de ce sa te faca el sa te plictisesti? Daca el stie ca asta te face fericita de ce tear face daca vrea sa te plictisesti de el? E total aiurea si asta e invidie din partea prietenei tale, nu vezi ca nu se potriveste cu ce zice ea? Deci scuzama ca iti spun e chiar prosta prietena asta a ta. De 2 ori am citit mesajul tau ca sa nu ca am citit gresit... E FOARTE CLAR ca e invidioasa pe tine... dale in colo de povesti si vezi-ti tu de relatia ta si nu mai baga in seama. Fata mea, asa te simti fericita? Dai bataie si lasa gura lumii in pace fa-ti relatia cum vrei tu nu cum vor sau cum zic altii, ok? Ai sa vezi ca daca faci asa cum vrei tu va fi ok daca nu vrei sa fie ok fa atunci cum zic alti sau "prietenele" tale invidioase. Pusi dulce si griji de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timea iubestel si lasa-o pe prietena ta cu invidia ei. ori nu-i mai povestesti ce faci cu el ori o oftici pana se va certa cu tine.ca se otraveste rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate.eu cred ca e foarte frumos cum se poarta si e normal sa te temi sa faci sex din prima.Nu o mai baga in seama poate il vrea ea si cauta motive sa va desparta.Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ai 13 ani, dupa cum ai pus problema!

| BoomBoniKa a răspuns:

Probabil asa si este daca nu te sustzine, eu cared ca ai dreptate 100 %
P.S.Este excelent daca ai pe cineva care poate sa iti koloreze zilele intunekate si inca mult konteaza faptul ca te ashteapta sa fii pregatita pentru sex(Semn ca se atasheaza fffffff serios fata de relatziile voastre)