| niculescu16081994 a întrebat:

De ceva vrema am o colega noua si ma inteleg foarte bine dar in ultimul timp imi place din ce in ce mai mult si nu stiu cum sa ii spun asta ceva sfaturi va rog

Răspuns Câştigător
| xKitiiii a răspuns:

Buna!happy
Nu trebuie neaparat sa ii spui, poti doar sa ii dai de inteles, si anume prin gesturi, cuvinte...etc. Asa ea va intelege, si astfel ii vei vedea si tu reactia, care cu siguranta va fi una placuta. Stai Flex, si vi tu insuti, daca ati devenit buni prieteni, inseamna ca ii place firea tah.
BAFTA!happy... Funda? big grin

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Trebuie doar sa fi barbat! E chiar asa de greu sa-i spui ce simti?! Sau tie firica de un refuz? Pentru inceput invit-o in oras si spune'i ce simnti,asta daca aceptahappyMult succes, dupa cum te-ai exprimat o sa ai nevoie, cred ca esti genu de baiat mai timidhappy

| Pufffx a răspuns:

Depinde cat de apropiati suntetihappy si daca ea are prieten sau nu.
Vorbeste cu ea, invit-o in orasthinking Incearca sa va imprieteniti mai bine si pe urma spune-i ca o placi.