| Alisa7109 a întrebat:

De cind ma tin minte am vinatai sub ochi si as vrea sa scap de ele, ajutata-ma va rog! dau funda.

Răspuns Câştigător
| gabby269 a răspuns:

Vanatai? esti sigura ca nu sunt cearcane?
Dimineata stai 5-10 minute cu 2 felii de castraveti pe ochi, de obicei ajuta la cearcane.Niste anti-cearcan ar putea ajuta si el.Somn mult pentru a te odihni.Trebuie sa treaca, daca nu, mergi la doctor si fa-ti analizele pentru ca s-ar putea sa ai ceva la rinichi. Daca analizele sunt ok, poate mostenesti pe cineva din familie..si nu prea ai ce sa faci.

2 răspunsuri:
| Alisa7109 explică:

Dar nu-mi ajuta sad

| VladItalianu a răspuns:

Incearca sa dormi cat mai mult si sa nu te stresezi din orice