| ali_7518 a întrebat:

De cine va place din serialul,, Fara sani nu exista paradis"?

15 răspunsuri:
| daii a răspuns:

De Catalina, agenta Roxana(parca asa o chema).si de Bequex si celalalt agentbig grinlove struck

by daiiwinking

| inna a răspuns:

De Catalina si J.

| dragutza a răspuns:

De catalina, paola, vanesa(nu stiu dc de la un timp nu a mai aratat-o), jessica si - Ximena love struck

| deejayra a răspuns:

Lol? fara sani nu exista paradis? inspirat nume

| Kidu a răspuns:

De Catalina si Julieta.

| girl16flo a răspuns:

De Jesica love struck

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Catalina și julieta.Sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De catalina si paola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Catalina si jota

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De catalina, vanessa si hota

| luisanamy a răspuns:

Imi place de catalina dar mai ales de Albeiro pentru ca seamana cu scumpul meu iubit.

| Justmeee a răspuns:

Imi place de paola... ii ador parul:d...imi placea mult de bayron... dar dupa cum se pare ...numai este in filmsad...

| larydee a răspuns:

De Catalina. :*

| maria_8105 a răspuns:

Mia cel mai mult imi place de Catalina, Vanesa si Jessica de Bayron Titi sunt actori mei preferati ii iubesc