| alle529 a întrebat:

Cine se uita la telenovela "Fara sani nu exista paradis"? Va place? De ce?:d

26 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dahappy Imi place mult filmul ala pentru ca este interesantlove struckwinking

| Farcas a răspuns:

Ma uit dar doar noaptea de la 1 in reluare, pentru ca la 8 jumate seara cand incepe niciodata nu`s pe acasa.Imi place filmu, chiar e interesant, si cel mai mult imi place ca e unic, adica prima telenovela care nu e inspirata dupa alta telenovela.Bravo lor, au avut un mare succes.

| inna a răspuns:

Da este destul de interesant subiectul, dar nu e genul meu happy. urmaresc cand dau intamplator pe acasa si nu am la ce altceva sa ma uit.

| viki a răspuns:

O ador:X:X:X este inspirata din viata reala si mi se pare foarte interesanta.happy

| albastrel a răspuns:

Eu... subiectul este destul de atragator si in plus eu am zis ca daca m-as naste inca o data as vrea sa fiu...perversa big grinbig grinbig grin

| Moneyandfame a răspuns:

Fara sani ar fi ciudat.Parerea mea.

| Guitarlove a răspuns:

Ma uit mereu la aceasta telenovela! O ador, pur si simplu! De ce? Pentru ca e inspirata din viata reala si cred ca este o lectie de viata pentru.toate fetele care vor s-i iau pe apucaturi gresit din cauza lipsei de bani! happy

| unbaiat a răspuns:

Ar trebui interzise telenovelele pentru ca afecteaza grav intelectul, fetele nu mai vor scoala sau sa munceasca-viseaza bogatani dar ajung sa faca sex pentru un suc, unele viseaza mai nou sa se marite cu tigani pentru ca e cool etc.Parafrazand as spune ca fara creier nu exista paradis dar nici durere...

| madie a răspuns:

Dupa parerea mea, e o problema de actualitate din ce in ce mai des intalnita ce fac fetele pentru a-si satisface dorintele materiale. E in acelasi timp si o lectie de viata, in cazul in care stii si sfarsitul povestii (unul tragic, sigurhappy ) si nu numai. Poate era nevoie de o poveste pusa in scena pentru a deschide ochii si a pune la curent in legatura cu "compromisurile" facute pentru a ajunge "sus".

| alle529 explică:

Eu_o_mare_enigma te iert ca n`am ce face cu tinelaughing nu`ti place si gata..nu`i stresslaughingoh go on

| alle529 explică:

Eu_o_mare_enigma oh go on n`am fantezii cu tine dragalaughinglaughing
scuze din greseala am pus altundeva raspunsu`:dhappy

| alle529 explică:

Eu_o_mare_enigma - Poatetongue

| alle529 explică:

Da dennyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu imi place, sa specific si de ce nu-mi place, sau ma ierti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@un baiat-eu as spune-o altfel: fara creier esti in paradis. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alle529-si ma rog..., ce ai fi vrut tu sa faci cu mine? ca ma razgandesc.
stii cat de mult imi place telenovela? extraordinar de mult, acum, poti sa-mi spui daca ai fantezii cu mine? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@alle529-dar macar poti incerca, nu? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...Imi place filmu` mult de tot... iI ador...eu cred ca toate adolescentele cool ar trebui sa-l vizioneze big grin.Eu urmaresc aproape fiecare episod.:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place este un film inspirat din viata de zi cu zi si chiar este ralitatea din ziua de astazi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O adoooor, o iubes pe catalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ador aceasta telenovela, fiindca e foarte interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este destul de interesant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da urmaresc telenovela cu mare drag dar unele persoane nu percep mesajele telenovelei j fac " aceleasi greseli k si protagonijtii filmului" in primul rand ar trebui difuzata dupa o anumita ora pentru a nu fi vizionata d copii sub 15 aniwinking parerea mea...super telenovela. dar sfarsitul e tragik,,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cea mai tare telenovele super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place la nebunie, e ceva super cool

| Denny_5002 a răspuns:

Eu ma uit la aceasta telenovela. Din greseala am dat la ora 20:40 pe acasatv si am vazut. Mi s-a parut palpitant si am continuat sa ma uit. Este o poveste inspirata din viata reala, si oricui i s-ar putea intampla ce i s-a intamplat Catalinei. Pana la urma, toti ne punem in gand o dorinta si vrem s-o ducem pana la capat cu orice pret.

Intr-un nou paragraf, as vrea sa vorbesc despre personaje. Cel mai mult imi place de Jessyca. Nu pentru ca i se spune "diavolita" si ca are un tatuaj pe san, dar mi se pare ca joaca foarte bine, arata foarte bine si, totusi, ma reprezina putin.

Pana la urma, fiecare face tot ce poate, nu?