| doar.pt.voi. a întrebat:

De curand am facut Hanu Ancutei de M. S am nevoie de campul lexical la cuvant han si
carte. Fundita pentru cele mai bune raspunsuri

4 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

Pfff. fata draga la o intrebare anterioara ai spus ca u esti de acord cu rezolvarea temelor pe site...
Tu una spui si alta faci? Sau dai raspunsuri ca sa fie date?

| CudiDaKid a răspuns:

La han e casa, bloc, vila, apartament, scoala etc thinking la carte nu stiu laughing

| Madalina1455684 a răspuns:

Buna.
Parca ziceai ca nu esti de acord ca cineva sa ceara sfaturi depre o tema sau ajutor pe acest site.
Dar tu nu te vezi pe tine insuti.
Rusine!

| Maria_1187 a răspuns:

Hangiu big grin