| loryi98 a întrebat:

De curand am inceput sa ascult o anumita melodie,dar fiind pe engleza nu stiam exact versurile, si ce inseamna ele.Azi,dupa ce am tradus versurile am realizat ca aseara am visat ceva care se potriveste exact cu versurile respectivei melodii.Are vreo legatura cu subconstientul?

Apropo,stiu limba engleza, doar ca versurile erau cantate mai repede.

1 răspuns:
| DanuTzZ96 a răspuns:

Inseamna, ca esti inteligenta si datorita faptului pentru ca ai ascultat melodia de multe ori, ai tradus-o fara sa vrei. happy