| Loving a întrebat:

De curand iphonul s-a conectat la un wireless si eu daca am vazut ca se conecteaza am inceput sa imi iau mai multe aplicatii sa downloadez cat mai multe cand mai prindeam prin casa. Acum intrebarea mea este ...vecinul sau al cui este wirelessu plateste in plus ca imi downloadez eu .si are cum sa-si dea seama ca eu ii cam folosesc.pana la urma nu e vina mea. Sa-si puna parola daca nu vrea sa il folosesc si in primul rand nici nu stiu cui ii apartine netu .

Răspuns Câştigător
| JokerV a răspuns:

Nu are cum sa isi dea seama acum na din cati oameni sunt de unde sa stie ca esti tu, daca isi pune parola nu mai poti intra