| catalyn22 a întrebat:

Salut am si eu o problema.De ce nu merge sa ma connectez la Wireless de pe telefon adica imi cere parola o scriu si iconita cu Connectare mi-o arata in ceata asa gen si am incercat si de pe alte telefoane o fi de vina wirelessu? daca da ma puteti ajuta va rog

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai repede de la telefon ca wireless-ul emite in semnal nu trimite iconite

| ale2000mi a răspuns:

Se poate sa fie de vina telefonul/telefoanele caci si eu am wireless si nu imi merge nici mie netu pe telefon sau e de vina calculatorul sau ruterul. Scuze dar eu nu te pot ajuta cu mai multe.