| danytkd13 a întrebat:

De curand mi-am schimbat poza de profil si de coperta pe Facebook.
Azi cand am intrat pe cont am vazut 6 cereri de prietenie doar de la fete.
M-am cam mirat pentru ca primeam cam rar de la fete.
Ce ar trebui sa insemne asta pentru ca acest lucru s-a intamplat dimineata si seara cand a intrat din nou am avut 2 tot de la fete :D

asta e profilul meu de facebook:

http://www.facebook.com/profile.php?id=100001156520907

7 răspunsuri:
| danytkd13 explică:

Pffffff...sunt si fete din scoala pe care le cunosc, dar nu vb cu ele si mi-au dat friend request

| danytkd13 explică:

Dar nu am nici o intentie de a le avea de iubite sau genu' si fata din poze nu are legatura cu fetele care mi-au dat requestsad.
Erau fete si din alta parte a tarii si habar-n-am cine suntlaughing

| danytkd13 explică:

Si pe TPU o fata mi-a dat requestbig grin

| Dia007 a răspuns:

Posibil sa aiba legatura cu fata din poza. Fie sunt prietene cu fata respectiva, fie te-au vazut cu o fata in poza si ti-au dat acum add crezand ca esti cu ea. Fiind cu ea, le e mai usor acum sa-ti dea add pentru ca nu vei mai crede ca se dau la tine - in alte cuvinte, vor sa fie doar prietene cu tine si nu implica dorinta lor de a te avea si ca iubit happy parerea mea
Dia

| DarinaLove a răspuns:

Pai.Nu stiu, poate ca in poza respectiva ai iesit mai atragator.Sau acum s-a intamplat ca fetele sa fie interesate de tine.E o simpla coincidenta ca de abia acum ai inceput sa primesti cereri de la fete.

| AdelyN23 a răspuns:

Le-o place la fete de tinelaughing