| GavrilăSanda a întrebat:

Buna!
Cum pot sa schimb confidentialitatea pozei de coperta la Facebook? M-am uitat pe profilul meu de pe un alt cont(cu care NU sunt prietena) si am vazut ca la poza mea de coperta si la profil se poate da Like si se poate Comenta!
nu doresc acest lucru dar nu gasesc setarile pentru confidentialitate. Help, pls!

2 răspunsuri:
| user1337 a răspuns:

Schimbi de la privacy. la poza sus, sub nume iti apare un glob cel mai probabil. de acolo poti sa schimbi sa pui friends, friends of friends, only me, custom

| GavrilăSanda explică (pentru user1337):

Imi apare globul(postarea fiind publica) dar nu imi apare acea sageata in jos ca sa schimb confidentialitatea!