| Psihiatra a întrebat:

DE curiozitate:de unde asi putea cumpara plante halucinogene.Nu ca m`ar interesa laughing (intreb din lipsa de ocupatie tongue )

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De la un magazin de vise!
Pa, pa.

Abh
| Abh a răspuns:

Sunt convinsa!

| cosmynutza97 a răspuns:

De la un Spice

| FlorYn_6833 a răspuns:

Din Olanda acolo am eu planuri de viitor tongue tot pe o tema asemanatoare tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de orasul in care esti...de exemplu la mine in oras e si un Spice si un simplu magazin la colt de strada in care se gasesc plante halucinogene

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai bine te as ingropa in cu trandafiri:d decat sa papi iarbabig grin