| pamPammmPam a întrebat:

De exemplu daca ma deranjeaza un numar care ma tot suna pot sa face ceva de la setarile telefonului sa ii inchida automat-am un Nokia 2680.multumescwinking

1 răspuns:
| AlexMaddox a răspuns:

Da poti redirectiona apelul de la setari apel orice tel are asta si orice retea adica al redirectionezi la alt numar sau de preferabil la casuta vocala, si cand te mai suna persoana respectiva ai intra casuta vocala chiar daca u poti fii sunata de altcineva sau ai tel deschis!