| djcosty_7523 a întrebat:

De exemplu eu am xxxx puncte pe sit asta ce se intampla cu ele?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ele iti stabilesc rank-ul tau pe sitehappy si cu cat vei avea mai multe, cu atat vei avea un rank mai inalt [este sunt descrescatoare]

| Contrast a răspuns:

Pai, ori mai adaugi la ele daca activezi... ori le pierzi si pe astea daca nu mai faci nimic pe-aici! big grin

| lucian a răspuns:

Nimic

| Isabella17 a răspuns:

Nimic.Arata cat de important esti laughing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic extrem de interesant cu ele; punctele te ajuta sa urci in clasament, atata tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dany, nu, lucrul acesta nu e valabil si pentru TPU.Singurele premii acordate pe TPU sunt pentru primele 3 locuri si(probabil, nu mai stiu exact)mentiunea(anul acesta mentiuni, doua la numar)ocupate in urma alegerii utilizatorului anului.

| djcosty_7523 explică:

Am inteles sunt unele sit ca acesta si iti premi la un anumite punctaj.