| IIIx333III a întrebat:

Ce se intampla cu punctele astea de pe TPU? Ce as putea face cu ele? De exemplu, eu am 6321 puncte si nu stiu ce as putea face cu ele. Explicati-mi si mie va rog. Funda. Mersi.

Răspuns Câştigător
| Nicolelenaa a răspuns:

Nu faci nimic
puncte se strang cand primesti fundita si cand dai raspunsuri la diferite intrebari

cu cat ai mai multe puncte cresti in rank

tu esti acum pe locul 4824

daca strangi puncte mai multe o sa ai lucuri mai bune

iar cu cat mai mai multe funde ve devenii mai repede expert TPU

succeswinking

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic si nu poti face nimic cu ele. Punctele reflecta doar activitatea desfasurata de tine pe TPU, respectiv cate raspunsuri ai dat si cat de bune au fost ele si locul tau in ierarhia TPU(rank-ul). Numai bine!

| luiza a răspuns:

Nu se intampla nimic, si nu poti face nimic cu ele! doar avansezi in clasamentul TPU!

| Biencush a răspuns:

Nu poti face nimic cu ele.Aceste puncte sunt recunoasterea efortului tau depus pe acest site pentru a ajuta pe ceilalti!

| cclexa a răspuns:

Pai cu acele puncte vei deveni expert TPU, si trebuie sa ai raspunsuri castigatoare iar TPU decide daca vei fi, numai bine, bye bye

| stefan31 a răspuns:

Buna! Punctele astea sunt pentru a-ti mari rank-ul(ex: 237-235). Adica cu cat ai puncte mai multe inaintezi in `clasament`.