| Kanames a întrebat:

De la cati ani ai putea sa inveti sa dansezi ca sa devii cineva?
dau funda

Răspuns Câştigător
| elizabeth a răspuns:

De la cati ani vrei tu

2 răspunsuri:
| dezireh a răspuns:

Deobicei.se invata de la o varsta frageda,pentru a-ti intra in sange, dar daca nu ai fost data la dansuri de mic, nu e o mare problema.acum ca esti mai mare vai invata mai repede si totul va fi ok.cand ziceam o varsta frageda, ma gandeam ca pe la 6-7 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca de la 6 ani si poti avea cercuri de dans si la scoala... Eu sunt din echipa de dans a scolii mele si ma bucur mult.