| Dianafamous a întrebat:

De la ce varsta credeti ca e ok sa ai prieten? mersihee hee

Răspuns Câştigător
| Eu.si.atat a răspuns:

De la cat vrei tubatting eyelashes, de pe la 13-14 ar fi perfect, parerea mea.

6 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Pai cand simti tu!

| LoveMe a răspuns:

Pai cand simti tu! eu si acum am pr si am 13 ani, dar daca m`as lua dupa tata m`as face calugaritalaughing

| M.madallina a răspuns:

Cred ca pe la 13-14 ani e f bine, poti si mai devreme dar nu s-ar putea numi prieten, doar o joaca.si oricum nu e obligatoriu la 13 ani.bine este si la 15-16...

| anduta160 a răspuns:

Dupa 13 ani dar asta nu include si relatii sexuale intre parteneri.

| AnneXp a răspuns:

Buna!
dragostea nu are varsta!
depinde acum de tine...cand crezi tu si ai tai...

| 123456_7142 a răspuns:

De la 18 ani