| lil_2808 a întrebat:

De la ce varsta ti se pare normal sa ai un prieten?love struckhappybig grin

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După vârsta de 18 ani.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Conteaza sa stii ca o persoana tine la tine si tu tii la ea. Nu conteaza varsta. E drept ca totusi abia dupa varsta de 18 -19 ani poti spune ca ai o relatie in adevaratul sens al cuvantului.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Nu conteaza varsta

Abh
| Abh a răspuns:

Macar de la 16 ani incolo.

| Annitu a răspuns:

12.eu primul` l`am avut la 10 big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

De la 17-18 deoarece atunci baietii sunt mai maturi si fetele la fel iar relatia poate sa dea roade.

| JustMusic a răspuns:

Pai daca e dragoste adevarata asta nu imi tine de varsta

| Alice_6278 a răspuns:

Pe la virsta de 13_14 ani...asa cared eu ca este cel mai normal.:*

| Roby67 a răspuns:

I-ti dau raspunsu care vrei sa il auzi tuwinking de la 13 ani si 7 luni happy

| selfish lover. a răspuns:

16-17 ani

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Nu conteaza varsta daca tineti unul la altulwinking.

| dulceKmierea a răspuns:

Nu stiu... depinde si de persoana.

Eu cred ca pe la 16-17, desi sunt multe persoane care au prieten si la varsta de 12 ani.

| elementz a răspuns:

laughing uni zic dupa 18 ani laughing eu zic ca e ciudat! Cel mai bine de la 13 ani ca doar atunci incepi sa iubesti si nu sa placi! Sunt lucruri diferite.Mult succes :*

| TheToxicNightmare a răspuns:

La batranete.laughing. Vorbesc serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 17 ani laughing. Stiu, poate vi se pare naspa dar este singura solutie pentru ca fetele sa nu mai fie bataia de joc a baietiilor. Asa vor gandi diferit nu ca la 13, 14 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 13winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam de la 13 ani