| Porttocalaaa a întrebat:

De la o vreme nu imi merge Criminal Case(pe facebook) aproape deloc,imi merge foarte greu,se incarca foarte greu... si cateodata imi spune ca este o problema de la server, iar de multe ori imi apare sa dau Reload pentru ca nu se incarca. Ce as putea face sa imi mearga ca inainte? Sau macar ce are? Va rog mult sa imi raspundeti! Funda :3

2 răspunsuri:
| daniela8491 a răspuns:

E o problema de la calculatorul tau si de la net poate ai prea multe tab-uri deschise+ chat-ul( sau mai poate fi de la modulele cookie)

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Incearca o reinstalare, eventual scoate pe cd-uri ce nu folosesti permanent, apoi curata unitatea de praf, cu o pensula fina si aspiratorul. Abia pe urma vezi daca are si alta probleme.