| anonim_4396 a întrebat:

De la o vreme tot am stari depresive trecatoare iar apoi revin.Dc oare? si voi simtit la fel? o fi din cauza ca e toamna sau ca a inceput scoala?

1 răspuns:
| negat1ve a răspuns:

Starile depresive le poti avea din mai multe motive : poate fi si de la scoala ( stresul si oboseala acumulata ) dar si de la vreme cum ai zis si tu! Cred ca stii ca si vremea ne influenteaza. Daca este innorat si ploua iti da si tie o stare mai molesitoare, dar e normal ni se intampla la mai multi nu esti singura! Incearca sa faci ceva te iti place sau te relaxeaza sa scapi de aceste stari!