| balu a întrebat:

De la varsta de 16 ani cat mai cresti in inaltime? Am 16 ani impliniti luna asta si am 1.76 inaltime, Pana la ce inaltime o sa ajung?

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,depinde,de obicei, fetele la 16 ani fie inceteaza din a mai creste, fie cresc dar foarte incet[nu este o regula cum ca fetele ar trebui sa creasca pana la 18 ani in inaltime.Dar baietii cresc in continuare chiar si dupa aceasta varsta pana pe la vreo 20-22 de ani din cate stiu eu.Deci,daca esti fata, chiar daca nu mai cresti ar trebui sa fii multumita la inaltimea pe care o ai in acest moment si sa nu iti faci griji iar daca esti baiat, cu siguranta vei face 1.80, poate chiar mai mult. Dupa parerea mea, este inaltimea suficienta la un baiat.Bye!

1 răspuns:
| donTknoW a răspuns:

1.76 zi mersi eu am 1.87 la 15 ani