| love_cat a întrebat:

De obicei dati un party de ziua voastra de nastere? daca da, unde? cate lume invitati?

Răspuns Câştigător
| Georgianna3723 a răspuns:

De obicei imi tin ziua la pizza, si chem aproximativ 10 persoane(insa in unele cazuri chem si mai putine deoarece se poate intampla ca fiind prea multe sa nu se inteleaga prea bine, si deci se strica atmosfera). Anul acesta am o idee geniala devil laughing Vreau a inchiriez un garaj, sa pun niste boxe si un laptop/pc si o masa cu aperitive si sa ne zbenguim toata noaptea love struck sa vedem ce va iesi! :*

2 răspunsuri:
| DrunkShepp a răspuns:

Ori la mine acasa ori la un restaurant nu conteaza forte mult locul ci atmosfera petrecerii si am invitat data trecuta toti prietenii mei asa cum o sa fac si anul asta

| andalu a răspuns:

Nu dau.Prefer sa imi petrec ziua de nastere intr-un cadru cat mai restrans, alaturi doar de persoanele f apropiata: familie, iubit, prietenele cele mai bune. Oricum, nu pun mare pret pe ziua de nastere in sensul ca daca se intampla sa am o pb chiar atunci nu fac din asta un capat de tara, consider ca ziua mea este in fiecare zi, in fiecare zi mai imbatranesc putin.Fiecare cu gandirea sa! daca tu vrei o petrecere cu multe persoane parerile noastre nu iti vor schimba opinia