| SimonaLavinia a întrebat:

De pe ce site-uri descarcati muzica?

3 răspunsuri:
| Zapacitaaaa a răspuns:

Iti dau eu un site foarte bun
www.youtube-mp3.org
Tot ce trebuie sa faci este sa pui in spatiul rezervat link-ul de pe youtube si poti descarca in doar cateva secunde toate melodiile pe care le vrei si pe care poate nu le-ai gasit pe alte site-uri
Sper ca ti.am fost de folos :*

| LauraLl a răspuns:

Eu, personal, descarc muzica de pe GoSong.net :) Succes :* P.S FisierulMeu.com iti baga virusi in calculator :*

http://gosong.net/

| GeorgyPingu12 a răspuns:

Nu pot sa dau siteuri ca nu ma lsa astia de la TPUlaughing da mai repeda dau cautare pe google : piesa si download free mp3 si le iau asa dupa cum sunalaughing de exemplu... succes:X